Miten voimme olla avuksi?

 

Oletko kiinnostunut Heltin palveuista?

Haluatko lisätietoja Heltin moderneista
hyvinvointi- ja työterveyspalveluista?

 

Heltin jäsen / asiakas

Löydät yhteydenotto-ohjeet terveystiimiisi
ja linkin MyHeltti-palveluun jäsensivulta.

Siirry jäsensivulle

Toimipisteet

Tule käymään Helttilässä

Helsinki

EmoHelttilä

Heltin päätoimipiste ydinkeskustassa, Stockmannia vastapäätä.

Mannerheimintie 12 A, 4. krs.
00100  Helsinki

Terveyspuisto

Terveyspuisto Orton, Ruskeasuo.
Sisäänkäynti D-oven kautta.

Tenholantie 10
00280 Helsinki

Espoo

Keilaniemi

Life Science Center, Keilaniemi.

Keilaranta 10 E
02150 Espoo

Vantaa

Aviapolis

Technopolis Aviapolis.
Aviapoliksen juna-asemalta lyhin matka Helttilään Aviabulevardin uloskäynnin kautta.

Teknobulevardi 7, H-talo 1 krs.
01530 Vantaa

Tampere

Keskusta

Technopolis Yliopistonrinne 2

Kalevantie 2, C-talo, 2.krs
33100 Tampere

Hervanta

Technopolis Business Zone

Hermiankatu 6-8 D, 3. krs.
33720 Hermia

Oulu

Lääkäritalo

Lääkäritalo, Oulun keskusta. Käynti katutasosta.

Koulukatu 34
90100 Oulu

Turku

Helttilä Turku

Yhteiset tilat psyykkisen hyvinvoinnin keskuksen Kompin kanssa.

Eerikinkatu 6 C, 20100 Turku

Henkilöt

Ota yhteyttä

Myynti

Tarjouspyynnöt

Aino Siippainen
p. 040 823 5393
aino.siippainen@heltti.fi

Myynti Helsinki

Laura Jalasto
p. 050 514 1188
laura.jalasto@heltti.fi

Juha Sihvonen
p. 050 527 4552
juha.sihvonen@heltti.fi

Myynti Tampere

Henrik Skyttä
p. 040 569 6425
henrik.skytta@heltti.fi

Myynti Oulu

Petri Heikkinen
p. 040 752 9776
petri.heikkinen@heltti.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja

Timo Lappi
p. 040 756 7809
timo.lappi@heltti.fi

Lääketiede

Jukka Pitkänen
p. 040 657 9799
jukka.pitkanen@heltti.fi

Innovaatiot

Tanja Lappi
p. 040 521 7981
tanja.lappi@heltti.fi

Yleistä

Laskutus

laskutus@heltti.fi

Jäsentietojen muutokset ja sopimusasiat

muutokset@heltti.fi

Voit tehdä muutoksia myös suoraan HelttiView-asiakasportaalissa.

Asiakaspalaute

palaute@heltti.fi